עבודות גבס

 
 
חלק בלתי נפרד מהתקנת מערכות מיזוג אוויר ואוורור הוא ביצוע עבודות גבס. הן אלה שמאפשרות להתקין את מערכות המיזוג בצורה אסתטית ויעילה, פרקטית וזולה. למשל, אחת ממערכות מיזוג האוויר כיום המקובלות להתקנה במגזר הפרטי היא המזגן המיני מרכזי.
 
כיצד בנויה מערכת מיזוג אוויר?
 
מערכת זו מחולקת לשני חלקים: מדחס שמותקן מחוץ לבית והמפוח שהוא למעשה יחידת הקירור והחימום שמותקנת בתוך הבית. בין שתי היחידות האלה, קיימת תעלת פח שדרכה עובר האוויר הקר שמיוצר במדחס עד למפוח שמפזר אותו בחלל הבית באמצעות צינורות מבודדים. צינורות אלה לרוב צמודים לתקרה ולקירות, וכל עוד הם חשופים, הרי שהם מהווים מראה לא נעים במיוחד.
 
 
 
 
 
עבודות גבס
 
 
 
 
 
 
כיצד ניתן להסתיר את הצינורות?
 
באמצעות עבודות גבס ניתן להסתיר את הצינורות באופן אסתטי, מבלי לחצוב בקירות ובזמני ביצוע מהירים ופשוטים. באמצעות עבודת גבס פשוטה, מנמיכים את התקרה באזורים שבהם הצינורות מותקנים. העבודה מאפשרת גם לשלב אלמנטים דקורטיביים כגון גופי תאורה או קרניזים, כך שניתן לשדרג את מראה החלל באופן משמעותי, ולא רק לשמש כמקור הסתרה לצינורות של מערות המיזוג.
 
בחברת ס.ק.א.י קירור שרות ואחזקה קיימת מחלקה מיוחדת המעצבת עבודות גבס. התקשרו אלינו ונשמח לשדרג לכם את הבית או המשרד עם מערכת מיזוג מתקדמת ועבודות גבס: 072-3219408.
 
 
 
 
קיר גבס